nieuws

Vreugde alom bij genomineerde sterrenslagers

Evenementen

De genomineerde slagers die in de race blijven voor sterren in de competitie Slager met Ster kunnen het wel van de daken schreeuwen. Ze zijn genomineerd! Enkele slagers maakten het goede nieuws via Twitter wereldkundig. Alle genomineerde slagers zijn 24 augustus welkom bij de nominatiebijeenkomst in Gilze bij Levens Cooking & Baking Sytems.

Vreugde alom bij genomineerde sterrenslagers
Keurslager Van Wijk won in 2013 al een ster. Foto: Instagram

Op de nominatiebijeenkomst krijgen de slagers informatie over het verloop van de finaleronde. De finaleronde bestaat uit drie juryonderdelen; de retailjury, de klantenenquête en de ondernemersjury. Ook ontvangen alle slagers tijdens de bijeenkomst een promotiepakket met flyers en dergelijke.

Twitter

De eerste voorronde doorstaan is al een grootse prestatie bij Slager met Ster. Logisch dat de gelukkige slagers dit graag wereldkundig willen maken. Via Twitter lieten al enkele slagers van zich horen.

Keurslager van Wijk uit Nieuwkoop
@vanwijkks twittert: ‘Na een jaar niet, van het jaar wel door naar de finale ronde van slager met ster. En hopelijk komt er begin november een bordje bij. En trots op me team van medewerkers.’

Speciaal slagerij Jeursen uit Den Haag
@slagerjeursen: ‘Aangenaam verrast we zijn door voor slager met ster! Nu al trots op ons team , we gaan d’r voor’

Vleeschhouwerij uit Zetten
@VandenBergCees: ‘Trots op ons team, dankbaar aan al onze consumenten die dit mogelijk maken. Wij mogen wederom in deze lijst staan’

Slagerij Aad van Eijk uit Voorschoten
@SlagerijvanEijk: ‘Joehoeeee! Finale Slager met Ster bereikt! #TOPTEAM #ZOTROTS’

Uw Slager ’t Pleintje uit Harskamp
‏@hetpleintje1: ‘Onze ambachtelijke slagerij is door naar de finale van de Slager met Ster competitie!!!’

Slagerij Dennis van de Ven uit Schijndel
@slagertjeven: ‘Trots op ons team yes we zijn door finale ronde #slagermetster 2015 laat de stèrren maar komen’

Reageer op dit artikel