nieuws

Van Trigt Worstmaker van het Jaar 2011

Slagersnieuws

VIANEN – Zojuist is in Vianen Kees van Trigt uit Waardenburg uitgeroepen tot Worstmaker Traiteur van het Jaar 2011. De hoofdprijs werd uitgereikt door sportjournalist Tom Egbers.

Van Trigt Worstmaker van het Jaar 2011
Joost Jacobs uit Vught, een van de nieuwe Meester-Worstmakers.

VIANEN – Zojuist is in Vianen Kees van Trigt uit Waardenburg uitgeroepen tot Worstmaker Traiteur van het Jaar 2011. De hoofdprijs werd uitgereikt door sportjournalist Tom Egbers.

Kees van Trigt, de opvolger van Theo de Roode uit Heemskerk, reageerde opgetogen tijdens de jaarbijeenkomst in Hotel van der Valk die werd bezocht door een recordaantal bezoekers van ongeveer 400. Van Trigt zet de felbegeerde Gildemeester van Tin vanavond nog op de toonbank in zijn slagerij. De tweede prijs ging naar Henk Burggraaf uit Culemborg en de derde prijs was voor de dolgelukkigen Wim en Henk Bos uit Wezep.

Volgens slager-worstmaker Van Trigt is het geheim van zijn succes de kwaliteit van de grondstoffen, de zorgvuldig geselecteerde kruiden en specerijen afgestemd op de wensen van zijn consumenten in combinatie met het vakmanschap.

Worstmakerijkampioenen per regio van het jaar 2011

 
Uitslag is tot stand gekomen door: het totaal aantal punten van worstmakerij/vleeswaren producten, worstmakerijproducten gekeurd bij TNO en een streekproduct. Bij gelijke stand telt het TNO-resultaat van de worstmakerijproducten.
 
 

Regio A Noord Holland
 
1e  Gildeslager De Roode, Heemskerk
2e  Slagerij Sjaak van der Werff, Heemstede
Regio A Zuid Holland
1e  Gildeslager Wim de Rooij, Berkel en Rodenrijs
2e Dirk Kalshoven vleeswaren , Nieuwkoop
Regio B Gelderland
1e   Slagerij André van Rhee , Uddel
2e   Gildeslager Wim en Henk Bos, Wezep
Regio C Brabant
1e    Gildeslager Arno Knobbout, Buren
2e   Gildeslager Kees van Trigt, Waardenburg
Regio D Midden Nederland
1e   Gildeslager Bert Zumbrink, Cothen
2e   Gildeslager Marcel en Jos van Es, Utrecht
Regio E Limburg
1e  Jack Keulen vleeswaren, Nuth
2e   Gildeslager Wim Jacobs, Echt
Regio F Noord Nederland
1e   Slagerij Herman ter Weele, Oene
2e   Gildeslager John van Broekhuizen, Balkbrug
  
Geslaagde Meester Worstmakers 2011
 
 
Naam geslaagde
 
Bedrijf
Evert Putman
Keurslagerij Putman, Arnhem
Johan Kleine
Gildeslager Kleine, Westerhaar
William Knobbout
Gildeslager Knobbout, Buren
Joost Jacobs
Gildeslager Jacobs, Vught
Fred Duyndam
Gildeslager Duyndam, Wierden
Marinus van den Berg
Gildeslager Van den Berg, Elst
Coby Hamelink
Gildeslager Floresteijn, Burgh Haamstede
Ad Vreeburg
Slagerij Vreeburg, Heemstede
Laurens Timmermans
Gildeslager Veenboer, Assendelft
Bartho de Bruin
Slagerij de Bruin, Beusichem
Marco van Nieuwaal
Slagerij de Bruin, Culemborg
Jan Mulders
Slagerij Mulders, Hilvarenbeek
Dennis van de Ven
Slagerij Van de Ven, Schijndel
Maxim Voerman
Postma Vleeswaren, Haarlem
Harry Stornebrink
Keurslagerij Stornebrink, Drachten
 
Beste geslaagde Meester Worstmaker: Joost Jacobs, Vught
Vaktechniek/technologie: 9,6
Ambachtelijke bereiding: 9,9
 

Winnaar TNO-hygiëneprijs 2011: Gildeslager Evert van Ingen, Genemuiden