Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Funs Rutten pleziert personeel

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
27 maart 2009 10:56 uur

‘Vlees is een natuurproduct. Je voelt aan het plakkerige van de rauwe ham dat de pH-waarde niet klopt.’ Funs Rutten, Worstmaker en Traiteur van het Jaar 2009, weet waar hij over praat. De Limburgse slager heeft het voor een slager nuttige fingerspitzengefühl ontwikkeld. Op een prima locatie aan de Markt in Panningen heeft het personeel het naar de zin.

1 Reacties

Hallo..

Mooie reportage over dit bedrijf.. Maar nu zag ik op een foto van die mooie vleestanghouders voor in de toonbank.. Weet iemand waar ik die kan bestellen of kan laten maken.. Ziet er namelijk netjes uit zo..

Mvg,

Gerwin Verhoef
Almere
Gerwin Verhoef @ 01-04-2009 22:48 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
De vleessector en slagersbranche hebben een boegbeeld nodig om vlees te promoten
"De vleessector en slagersbranche hebben een boegbeeld nodig om vlees te promoten"
Ja. Slagersdochter en TV-babe Nicolette van Dam (foto). Zij kent het vak, ze is mooi en populair bij jongeren
Ja. Schaatser Mark Tuitert. Sven Kramer doet al brood, Mark kan mooi vlees doen
Ja. En ik heb zelf een goede kandidaat, namelijk: (mail naam naar vleesmagazine@reedbusiness.nl)
Nee. Vlees is een mooi en smakelijk kwaliteitsproduct. Dat promoot zich zelf wel
  • 02-09-2010 HBO-cursus vleestechnologie
  • 12-09-2010 Intermeat 2010
  • 16-09-2010 1e Ronde Lekkerste Gehaktbal
  • 19-09-2010 Week van de Smaak
  • 20-09-2010 Keurdemodagen
  • 25-09-2010 World Meat Congress
  • 30-09-2010 2e Ronde Lekkerste Gehaktbal
  • 05-10-2010 Macropak 2010
  • 14-10-2010 Finale Lekkerste Gehaktbal
  • 17-10-2010 SIAL 2010

Meer evenenemten >

Foto van de maand

'Wat heb je aan een goed gebit als er niets te lachen valt', schreef Loesje ooit. Voor de gebroeders Van de Poppe van Gepo Vleeswaren viel vrijdag 11 december genoeg te lachen. Zij werden immers uitgeroepen tot de beste ondernemers van de gemeente Haarlemmermeer.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Dag.

Gratis nieuwsbrief

Voor onze trouwe lezers bieden wij twee keer per week gratis het laatste nieuws. Elke maandag en donderdag in uw mailbox. Zo bent én blijft u snel op de hoogte van alle nieuwtjes uit de vleessector en de slagersbranche. Abonneren »