Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Tönnies 1, Vion 2 in Duitsland (Top 10)

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
17 maart 2010 13:08 uur
Tönnies 1, Vion 2 in Duitsland (Top 10)

RHEDA WIEDENBRÜCK – Vleesverwerker Tönnies is opnieuw de grootste varkensslachter van Duitsland. Het marktaandeel steeg met 1,6 procent naar 23,5 procent.

Dit staat te lezen in de top 10 van de grootste Duitse varkensslachterijen, opgesteld door varkenshoudersorganisatie ISN.

Tönnies slachtte in 2009 13,2 miljoen varkens, tegen 12 miljoen in 2008. Vion, staat op de tweede plaats met ruim 10,1 miljoen in Duitsland geslachte varkens. Dat is 1,3 procent meer ten opzichte van 2008.

Ook Westfleisch stabiliseerde zijn positie. Het concern komt nogmaals uit de bus als nummer drie met een groei van 1 procent naar 6,25 miljoen varkens. De nummers vier en vijf – D&S Fleisch en Vogler – hebben eveneens meer varkens geslacht.

De grootste tien verwerkers hebben samen een martkaandeel van 73,2 procent tegen 70 procent in 2008, meldt ISN.

Bekijk hier de hele top 10

Lees ook:
Vion duikelt uit Duitse Top 3 slachterijen (8 oktober 2009)
Top-10 vleesleveranciers Duitsland (2 oktober 2009)
Kleinere Duitse slachters in opmars (download Top 10) (25 maart 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over slachten en Duitsland

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl