Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Noordelijke Slagers Manifestatie krijgt landelijke uitstraling

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
05 januari 2012 13:48 uur
Noordelijke Slagers Manifestatie krijgt landelijke uitstraling

ZWOLLE - De Noordelijke Slagers Manifestatie (NSM) op 5 en 6 maart 2012 wordt voor het eerst in de IJsselhallen in Zwolle gehouden.

De NSM vond voorgaande jaren plaats in Martiniplaza te Groningen. Op veler verzoek is besloten om de beurs en wedstrijden te verplaatsen naar Zwolle. Centraler gelegen, goed bereikbaar en het belooft daardoor een beurs te worden met een landelijk karakter.

'Het wordt een echt evenement voor de slager en medewerker. Alle zintuigen van de
bezoekers worden geprikkeld. Een nieuw concept waar de eerste exposanten bijzonder
positief op reageren,' laat Ruud Bakker namens de organiserende Stichting Slavakto weten.

Inspiratietuin
'Om vol nieuwe ideeën de zomer in te kunnen gaan, is het belangrijk dat de bezoeker
wordt geïnspireerd door mooie en lekkere producten te bekijken, proeven, ruiken en
beleven,' vervolgt hij. Om hierop in te spelen wordt op het middenplein een zomerse buitentuin gecreëerd. Hier wordt door exposanten uitgebreid gekookt, gebarbecued en er worden verschillende productdemonstraties vertoond. De nieuwste trends worden gepresenteerd om de bezoeker te inspireren voor een succesvol zomerseizoen.

NSM in de IJsselhallen in Zwolle: 5 en 6 maart 2012 van 14.00 – 22.30 uur.

Klik hier voor meer informatie
 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl