Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Weer massa-ontslag bij Johma

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
10 maart 2010 11:22 uur
Weer massa-ontslag bij Johma

LOSSER – Saladefabrikant Johma schrapt zeventig van de 208 banen in Losser. Het zullen vrijwel allemaal gedwongen ontslagen zijn.

Aanleiding voor het ontslag is het wegvallen van de productie voor de Duitse saladefabrikant Nadler, die haar productie verplaatst naar eigen land. Daardoor verliest Johma 40 procent van het productievolume in Losser.

Nieuwe eigenaar
In april 2009 werd bekendgemaakt dat er tientallen arbeidsplaatsen zouden worden geschrapt. Ook dat was vanwege de verplaatsing van productie naar Duitsland.

Gilde Equity Management Benelux kocht in november Johma van Uniq, dat ook eigenaar is van Nadler. Eric Bras werd recentelijk aangesteld als nieuwe hoogste baas bij Johma.

Lees ook:
Erik Bras nieuwe directeur Johma (17 februari 2010)
Gilde koopt Johma voor € 20 miljoen (17 november 2009)
Vijftig man eruit bij Johma (19 mei 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over Johma

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
De vleessector en slagersbranche hebben een boegbeeld nodig om vlees te promoten
"De vleessector en slagersbranche hebben een boegbeeld nodig om vlees te promoten"
Ja. Slagersdochter en TV-babe Nicolette van Dam (foto). Zij kent het vak, ze is mooi en populair bij jongeren
Ja. Schaatser Mark Tuitert. Sven Kramer doet al brood, Mark kan mooi vlees doen
Ja. En ik heb zelf een goede kandidaat, namelijk: (mail naam naar vleesmagazine@reedbusiness.nl)
Nee. Vlees is een mooi en smakelijk kwaliteitsproduct. Dat promoot zich zelf wel
  • 02-09-2010 HBO-cursus vleestechnologie
  • 12-09-2010 Intermeat 2010
  • 16-09-2010 1e Ronde Lekkerste Gehaktbal
  • 19-09-2010 Week van de Smaak
  • 20-09-2010 Keurdemodagen
  • 25-09-2010 World Meat Congress
  • 30-09-2010 2e Ronde Lekkerste Gehaktbal
  • 05-10-2010 Macropak 2010
  • 14-10-2010 Finale Lekkerste Gehaktbal
  • 17-10-2010 SIAL 2010

Meer evenenemten >

Foto van de maand

'Wat heb je aan een goed gebit als er niets te lachen valt', schreef Loesje ooit. Voor de gebroeders Van de Poppe van Gepo Vleeswaren viel vrijdag 11 december genoeg te lachen. Zij werden immers uitgeroepen tot de beste ondernemers van de gemeente Haarlemmermeer.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Dag.

Gratis nieuwsbrief

Voor onze trouwe lezers bieden wij twee keer per week gratis het laatste nieuws. Elke maandag en donderdag in uw mailbox. Zo bent én blijft u snel op de hoogte van alle nieuwtjes uit de vleessector en de slagersbranche. Abonneren »