nieuws

Kampioenen Worstmakersgilde bekend (foto’s)

Industrienieuws

VIANEN – Gisteravond zijn in Hotel van der Valk in Vianen door de Stichting Worstmakersgilde alle kampioenen per regio bekend gemaakt.

Kampioenen Worstmakersgilde bekend (foto’s)
Alle geslaagde Meester Worstmakers.

VIANEN – Gisteravond zijn in Hotel van der Valk in Vianen door de Stichting Worstmakersgilde alle kampioenen per regio bekend gemaakt.

Uitslagen:

Regio A Noord Holland
1e Slagerij Louman, Amsterdam
2e Gildeslager ’t Bakkertje, Volendam
Regio A Zuid Holland 1e Slagerij Hiel, Barendrecht
2e Gildeslager Schop, Klaaswaal
Regio B Gelderland 1e Gildeslager Kastelein, Diepenheim
2e Gildeslager Blokhuis, Denekamp
Regio C Brabant 1e Gildeslager van den Tillaart, Erp
2e Gildeslager Billet, Zundert
Regio D Midden Nederland 1e Gildeslager Marlet, Driebergen
2e Gildeslager Lotgering, Bunnik
Regio E Limburg 1e Slagerij Jos Pinckaers, Maastricht
2e Keurslager Erik Pinckaers, Eijsden
Regio F Noord Nederland 1e Keurslager Lantinga, Wanneperveen
2e Keurslager Spijkerman, Akkrum

Winnaar TNO-hygiëneprijs 2012: Gildeslager Wout Sterrenburg, Krimpen a/d Lek

3e prijs Worstmakerij-traiteur van het jaar nationaal:
Gildeslager Kastelein, Diepenheim

2e prijs Worstmakerij-traiteur van het jaar nationaal:
Gildeslager Funs Rutten, Held. Panningen

Worstmakerij-traiteur van het jaar 2012:

Gildeslager Meggie en Loek, Simpelveld

Geslaagde Meester Worstmakers 2012:
Björn van de Nobelen Keurslager Pinckaers, Eijsden
Dirk Kalshoven Kalshoven Specialiteiten b.v.
Rick Eijs Kalshoven Specialiteiten b.v.
Raimond Kooij Keurslager Elings, Wageningen
Gert Schuiteman Keurslager Schuiteman, Garderen
Gert Terlouw Keurslager Barten, Werkendam
Lieuwe Nicolai Slagerij Nicolai, Oosterwolde (Fr)
Thonny Teerling Gildeslager Teerling, Bedum
Martijn Ketelaars Gildeslager Ketelaars, Moergestel
Erwin Maassen van den Brink Gildeslager Buurman Vleesch & Vis, Twello
Jan Mourik Gildeslager Mourik, Krimpen a/d Yssel
Gertjan Brantjes Gildeslager Brantjes, Beverwijk
Barry van Bakel Slagerij Van der Werff, Heemstede
Fokke de Roos Keurslager Stornebrink, Drachten
Hans van Borre Slagerij Van Borre, Castricum
Leon Klein Gildeslager Waaijer, Den Haag

Beste geslaagde Meester Worstmaker: Erwin Maassen van den Brink
Vaktechniek/technologie: 9,5
Ambachtelijke bereiding: 10

Lees meer in Vleesmagazine van februari
 

Reageer op dit artikel
Lees voordat u gaat reageren de spelregels